MÖBLER / Skåp & hyllor / Garderobsskåp 5522037
nr 552 2037
Garderobsskåp
1800-tal, längd: 113, djup: 60, höjd: 197 Bemålad
Kondition: Normalt bruksslitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.100 kr
måndag 17 november 2008
3.000 kr
3.000 kr